הובלה עם מנוף

 
 

צריכים הובלה עם מנוף? מקצועיות שמתבצעות באחריות?

צרו קשר עם מנופי בן יהודה ונשמח מאוד לספק לכם שירות! לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 7841803 - 073


מעוניינים בשירותי הובלה עם מנוף?


כיום, אנו נדרשים לא פעם לבצע הובלות שונות, באמצעות מנופים. המנופים מאפשרים להרים משאות כבדים מסוגים שונים, ולאחר מכן לשנע אותם באמצעות משאיות ייעודיות. כמובן שכאשר אתם מעוניינים בחברה שתספק לכם שירותי הובלה עם מנוף, חשוב מאד שהחברה תעבוד לפי הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר שיש, כולל ביטוח של כל התכולה, והקפדה על עבודה עם כלי רכב כבדים. חברת מנופי בן יהודה, עם ניסיון של יותר מ 30 שנה בתחום, תשמח לספק לכם את שירותי ההובלה, למגוון רחב מאד של מקרים.


אילו שירותי הובלה עם מנוף החברה נותנת?

  • הובלת מכולות ומטענים - מפעם לפעם, יש צורך להוביל מטענים כבדים במיוחד, או מכולות מטען. הדבר נפוץ מאד בקרב חברו אשר עוסקות בייבוא או יצוא של מטענים כבדים, וזקוקים להובלה של המטענים הללו מהנמלים או שדות התעופה, לעבר מקומות היעד. חברת מנופי בן יהודה, מעניקה שירותי הובלה עם מנוף בין השאר גם לטובת שינוע מכולות ומטענים כבדים במיוחד. המטענים והמכולות מורמים עם מנוף ייעודי, ומועמסים בזהירות על המשאית שלוקחת אותם ליעדם.
  • חילוצי רכבים - לא פעם, כאשר רכב נתקע במקום מסוים, יש צורך לחלץ אותו. ישנם רכבים שעבורם, גרר פרטי יכול להספיק. עם זאת, מהקורה כאשר יש צורך לחלץ אוטובוס או משאית? במקרים הללו, כאשר הרכבים הם כבדים במיוחד, מומלץ ליצור קשר עם חברת מנופי בן יהודה. החברה תספק מנוף איכותי אשר ירים את הרכבים הלכודים, ויוביל אותם למקום מבטחים.
  • הובלת מבנים ניידים - אחד מהשימושים המרכזיים ביותר להובלות עם מנופים, זהו הצורך בהובלה של מבנים ניידים. גורמים רבים משתמשים כיום במבנים ניידים - בין אם לצרכים פרטיים, ציבוריים או עסקי. בכדי להוביל את המבנים הללו ממקום למקום, יש צורך בשירותי הובלה עם מנוף. המנוף של חברת מנופי בן יהודה מרים את המבנים בצורה זהירה, מעמיס אותם על הרכבים, ואחר מכן באמצעות מנוף מוריד אותם במקום היעד שלהם.
  • העמסת חפצים גדולים - יש מקרים שבהם שירותי הובלה,נדרשים להעמיס חפצים כבדים במיוחד. מדובר על חפצים אשר לא יכולים לעבור דרך דלתות. כך למשל אם מדובר על הובלה של ארונות ענקיים שלא ניתנים לפירוק, הובלה של פסנתרים,הובלה של פסלים, וכיו"ב. במקרים הללו, חברת מנופי בן יהודה מספקת שירותי הובלה עם מנוף, כולל הורדה זהירה של החפצים דרך החלון, והשענתם על המשאית המתאימה.
  • הובלת ציוד כבד - יש מקרים שבהם יש צורך לשנע ציוד כבד ממקום למקום. בין השאר מדובר על ציוד ששייך לתעשיות התחבורה, הביטחון, החקלאות, והמזון. בכל המקרים הללו, בכדי להרים ולשנע במהירות את ציוד, ניתן ליצור קשר עם חברת מנופי בן יהודה.

השילוב בין העמסה להובלה

חשוב לציין כיום, חברת מנופי בן יהודה היא אחת החברות היחידות, אשר יוצרת את השירות של שירותי הובלה עם מנוף. אפשר ליצור קשר עם החברה לא רק כאשר יש צורך בהרמה או חילוץ של מטענים באמצעותה מנוף, אלא גם הובלתם לשטח חדש והנחתם בזהירות. כמובן שאפשר לשכור את שירותי המנוף של החברה גם לשימושים נוספים, לפי צורך.

 
 
 
 
 
 
 
 

יצירת קשר

 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: