הובלות מנוף בתל אביב

 
 
 

השירות הייחודי של הובלות מנוף בתל אביב


יש מי שחושבים כי הובלות המנוף נעשו תאך ורק במרחקים גדולים יחסית בארץ, ובין מוסדות, עסקים, מפעלים וארגונים. עם זאת, לחברת מנופי בן יהודה יש הפתעה עבורכם - אנחנו מספקים גם שירותי הובלות מנוף תל אביב ללקוחות מהמגזר הפרטי! מדוע שירות זה נולד? בעיקר משום שהתברר כי לא מעט לקוחות פרטיים זקוקים להובלות עם מנוף מסיבה פשוטה מאד - הם צריכים להעביר פריטים גדולים וכבדים במיוחד לדירה החדשה שלהם, ואי אפשר לעשות זאת דרך חדר המדרגות.
 
 
 
הובלות מנוף בתל אביב
 
 
 

שירות מקיף, בטיחותי ומשתלם במיוחד

 
  • מה אנחנו עושים? - לחברת מנופי בן יהודה יש כאמור פתרון, בדמות השירות הייחודי של הובלות מנוף תל אביב. אנחנו מספקים שירותי הובלה לחפצים כבדים במיוחד עם מנופי ההרמה שלנו. כך למשל אם יש לכם פסנתר להובלה, אין ממה לחשוש - אנחנו נרתום אותו למנוף, נוריד אותו בזהירות, וגם נעלה אותו לדירה החדשה. כל זה כמובן, בתנאי שהבנתם שאין שום יכולת להעביר את הפריט בחדר המדרגות בצורה המקובלת.
  • האם זה בטוח? - בהחלט כן! לחברת מנופי בן יהודה יש ניסיון עשיר במשימות מורכבות פי כמה של הובלות מנוף תל אביב, ומבחינתנו השירות ללקוחות פרטיים הוא פשוט וקל במיוחד. ליתר בטחון כמובן - אנחנו מבטחים את כל הציוד שאנחנו מובילים, כך שאם חס וחלילה יקרה משהו - אתם מקבלים פיצוי מלא, כך שאפשר להסיר דאגה מלבכם כך או כך.
  • האם זה רק ללקוחות פרטיים? - ברור שלא! בחרנו להדגיש עבורכם כי אנו מספקים שירות מיוחד של הובלות מנוף תל אביב ללקוחות מהמגזר הפרטי, בכל מה שנוגע להובלת דירות. עם זאת, כמובן שלחברת מנופי בן יהודה יש גם ניסיון כולל ועשיר בעבודה מול מוסדות, ארגונים, חברות, וכיו"ב, במשימות של הובלות מנוף שנחשבות למורכבות פי כמה. כך או כך - אנו מספקים שירות מלא לתל אביב והסביבה.
 

רוצים להזמין מאתנו הובלה?

אם אתם זקוקים לשירותי הובלה עם מנוף בתל אביב - לא משנה אם זה לדירה החדשה שלכם, למפעל, לעסק או לכל מקום אחר: צרו אתנו קשר בטלפון 073-7841803, או השאירו פרטים בלשונית צור קשר באתר האינטרנט שלנו.
 
 
 
 
 

יצירת קשר

 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: