הרמת מבנים

 
 

זקוקים להעברת מבנה ומחפשים אנשי מקצוע שיעשו את העבודה בצורה זהירה ומוצלחת?

לחברת מנופי בן יהודה יש את הפתרון בשבילכם – אנו מתמחים בהרמת מבנים בצורה מקצועית!


הרמת מבנים איננה משימה פשוטה, ולצורך הביצוע המוצלח שלה אנו משתמשים במנופים איכותיים ובמשאיות המותאמות להעברות מסוג זה. לחברה ניסיון נרחב בביצוע כל סוגי עבודות מנוף, לרבות שינוע והרמה של מבנים. הידע והוותק שלנו בתחום מאפשרים לנו להעניק לכם שירות איכותי יותר.

 

להרמת מבנים בכל חלקי הארץ חייגו למספר 7841803 - 073 

כך שומרים על הכסף

מבנה נייד נבנה מתוך מטרה להעביר אותו בבוא המועד, וכך לחסוך בעלויות של הקמת מבנה חדש. עם זאת, כשמגיע הזמן הנכון רבים מגלים פתאום שהדבר אולי אפשרי, אך בהחלט לא פשוט מבחינה לוגיסטית. חברת מנופי בן יהודה פותרת לכם את העניין הלוגיסטי, ומאפשרת לכם ליהנות מהניידות של המבנה שלכם. אנו מבצעים את העבודה בצורה כזו שאינה פוגעת במבנה עצמו ומצליחים להתמודד היטב עם מבנים ניידים מכל הסוגים, לכל השימושים ובכל המשקלים.


בנייה קלה של מבנים ניידים הפכה לפופולארית בשנים האחרונות וכן הסבה של מכולות לשימוש ביתי. סוג בנייה זה מצריך שימוש במנוף על מנת להעביר את המבנה ממקום למקום ולכן מנופי בן יהודה מציעים לכם שירות מהיר ומקצועי לצורכי בנייה קלה.


כל עובדי החברה מיומנים ומקצועיים מאוד בתחומי עיסוקם. מקצועיותם הרבה של עובדינו מאפשרת לכם ליהנות ממקדם ביטחון נוסף ששום דבר לא יקרה למבנה שלכם, ושהוא יזכה לטיפול המסור ביותר מידי אנשים שיודעים היטב מה הם עושים.

 


 

 
 
 
 

החברה בנוסף מספקת שירותי הובלות מיוחדות לדוגמא:


  • הרמת מבנים מיוחדים
  • הרמת מבנים מחוברים 
 
 
 
 

יצירת קשר

 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: