חילוץ משאיות

 
 


המשאית נתקעה, ואין אף גרר שיכול לעזור לכם? בשביל זה אנחנו כאן! חברת מנופי בן יהודה מתמחה בחילוץ משאיות בכל זמן ומכל מצב.


לחילוץ משאיות חייגו 7841803 - 073 ואנחנו כבר בדרך אליכם.

למה כדאי לכם לפנות למנופי בן יהודה?

  • בגלל הוותק הרב בחילוץ ושינוע רכבים כבדים
  • בגלל הציוד המתקדם והחדיש
  • בגלל הצוות המקצועי והאדיב
  • בגלל שאכפת לנו מהנוחות שלכם


חילוץ משאיות

השאירו את החילוץ למקצוענים

חילוץ משאיות זו פעולה מורכבת ביותר, שכן מדובר בכלי רכב כבד, הדורש ציוד מיוחד לצורך הזזה ושינוע. מעבר לזאת, חשוב לדעת להפעיל נכון את הציוד, ולבצע פעולות ממוקדות ונכונות במטרה לבצע את המשימה בצורה הנכונה ביותר. מסיבה זו אסור להתפשר גם על מקצוענותם של העובדים. חברת מנופי בן יהודה מעמידה לרשותכם ציוד חדיש המותאם לחילוץ משאיות, ואנשי מקצוע מובילים, בעלי ניסיון של עשרות שנים בביצוע עבודות מסוג זה. הצוות שלנו יחלץ את המשאית בתוך פרק זמן מפתיע.

 
לעבודות מנוף נוספות שלנו >>>>


מטען המשאית בידיים טובות

אנו לא מזניחים לא רק את המשאית, אלא גם את המטען שלה. החילוץ שלנו כולל גם טיפול במטען, כך שהמוביל לא יצטרך להתמודד עם צרות הכרוכות באובדן מטען. אנו מבינים לא רק את צורכי החירום של לקוחותינו, אלא גם עוזרים להם להתמודד עם המצב הלא נעים בהיבטים שונים. 


אנו נגיע אליכם לכל מקום

שירותי החילוץ שלנו ניתנים בכל מקום בארץ, ואנו דואגים לתעדף את הקריאות בצורה כזו שתקצר למינימום את זמני ההמתנה. ותק של עשרות שנים מאפשר לנו לבצע את העבודה בצורה מהירה, ולספק שירות יעיל ליותר לקוחות. אנו מבצעים חילוצים מורכבים ולא נרתעים משום אתגר.

מנופי בן יהודה – פתרון מושלם לחילוץ רכב כבד.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 
 
 
 

יצירת קשר

 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: