מנוף הרמה בצפון

 
 

מה זה בדיוק מנוף הרמה, ואיפה נחוצה עבודה איכותית של מנוף הרמה כיום?

נתחיל בלהבין את הצורך המדויק שלנו כיום במנופי הרמה, ולאחר מכן נבין במה בדיוק מדובר. לצורך העניין, בואו נדמיין אתר בנייה מודרני במסגרת של בניית בית חדש או שיפוץ קיים. במסגרת העבודה עולה צורך להעלות כלי צמ"ה (מכני הנדסי) אל אחד הקומות העליונות בכדי להשלים את העבודה בקומה. מאידך, אין יכולת להעלות כלי שכזה במדרגות או במעלית לא פעילה. מה עושים? פונים לשירות איכותי של מנוף הרמה שמבצע עבורנו את הרמת הציוד לקומה העליונה בדקות ספורות. אבל זה לא נגמר כאן – גם אנשי מקצוע רבים זקוקים לעבודה איכותית של מנוף הרמה בכדי לעשות את עבודתם על הצד הטוב ביותר. לדוגמה, חשמלאי שמנסה להעלות ציוד חשמלי כבד לקומה עליונה. בכל מקרה, המענה לצרכים שכאלה, מנוף הרמה, הוא מנוף כבד שמורכב בחלקה האחורי של משאית כבדה המותאמת לעבודה מסוג זה (אחיזה בקרקע וכדומה). כמעט ואין ציוד בשימוש יום יומי שמנוף הרמה איכותי לא יכול להרים, וסביב תחום העבודה הזה צצו ועלו בשנים האחרונות לא מעט אופציות שלשירותי מנוף הרמה בצפון.


שני המרכיבים החשובים ביותר של שירות איכותי של מנוף הרמה בצפון הם כלים איכותיים ומגוונים ואיכות בלתי מתפשרת בשירות

  • כמובן שכל שירות איכותי של מנופי הרמה בצפון חייב קודם כל להחזיק בכלים האיכותיים ביותר לביצוע משימותיו השונות. הכוונה היא כמובן לא תמיד רק למנופים הכבדים והגדולים ביותר, אלא גם לאלה הקטנים יותר והמודולאריים יותר,שיכולים לפעמים לעבוד במרחבים בהם הכלים הגדולים לא עובדים. בשביל שנוכל לתת את המענה האיכותי ביותר בכל סיטואציה, חברת מנופי הרמה שכזאת חייבת להחזיק כמות מגוונת של מנופי הרמה שונים, וזהו למעשה תנאי בסיסי בהפיכה לשירות מוביל בתחום.
  • עוד מרכיב, חשוב עוד יותר מזה הטכני, הוא המרכיב האנושי. כל שירות שלמנוף הרמה, כלים מתקדמים ואיכותיים ככל שיהיו, לא יכול להתקיים בלי מפעילים,טכנאים ואנשי מקצוע רבים ואחרים המפעילים את המנועים ומבטיחים את תקינותם. כאן כבר ברור מהי חשיבותו של שירות איכותי בכל תחום מנופי ההרמה, משום שאיכותו של השירות לא נמדדת אך ורק באדיבות או בחיוך היפה של מפעיל המנוף. איכות השירות נמדדת גם ובעיקר במהירות, ביעילות ובאיכות הביצוע של המשימה הנדרשת – וכל זה רלוונטי מאוד כשאנחנו מסתכלים על מנופי בן יהודה.
 
 

שירות מנופי ההרמה האיכותי ביותר בצפון הוא ללא ספק מנופי בן יהודה

מנופי בן יהודה היא החברה האיכותי ביותר בתחום המנופים בפרט, ובכל הנוגע למנופי הרמה בצפון לא תמצאו שילוב איכותי יותר באזור הצפון של מגוון כלים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, לבין אנשי השירות האיכותיים והאדיבים ביותר שתוכלו למצוא המפעילים את המנופים ומבטיחים את תקינותם.

 
 
 
מנוף הרמה בצפון
 
 
 
 
 
 
 

יצירת קשר

 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: