מנופים בדרום

 
 
 

מנופים בדרום למשימות מיוחדות

 לאחר 30 שנה של ניסיון, הצוות המיומן וההנהלה של חברת מנופי בן יהודה יכולים להסביר לכם, כי יש לא מעט סיבות להזמין את השירות של עבודה עם מנופים בדרום הארץ. יש לזכור כי מנופי ההרמה שלנו, מסוגלים לבצע משימות מורכבות, שלא ניתן לבצע עם ציוד נוסף. יש כמובן צד נוסף למטבע - לא צריך רק ציוד טוב, אלא גם את הצוות המיומן של מנופי בן יהודה. השילוב בין השניים, מוביל לעבודות איכותיות מאד עם מנופים בדרום, ולהלן נסקור כמה מהעבודות המיוחדות הללו:
 
 
 
מנופים בדרום
 
 
 

מנופים בדרום - העבודות שיתבצעו על הצד הטוב ביותר

 
  • העתקת מבנים ועצים - יש מקרים שבהם יש להעביר מבנים ניידים ממקום למקום, וביחד איתם גם לבצע העברה של צמחיה - שיחים, פרחים, הודגש הכי חשוב הוא כמובן על העתקת עצים למקום חדש באזור הדרום. את המשימות הללו, הצוות של מנופי בן יהודה יוכל לבצע עבורכם על הצד הטוב ביותר, ולדאוג שההובלה תתבצע בצורה מושלמת וללא תקלות.
  • שינוע והובלה של מטען חורג - זה קל יחסית להעביר רהיטים ממקום למקום, אך לחברת מנופי יהודה יש שירות מיוחד של הובלה עם מנופים בדרום עבור ציוד שמהווה מטען חריג: הובלה של ספינות, מעגלי מים, גנרטורים גדולים,  מיכלי מים, קרוואנים, ועוד. פריטים גדולים וכבדים במיוחד. מנופי ההרמה המיוחדים שלנו יכולים לעמוד גם בעומס משמעותי מאד - ולבצע שינוע ופריקה לכל מקום באזור הדרום.
  • הובלת מבנים וחלקי מבנים - לא מעט גורמים בתעשייה פונים לחברת מנופי בן יהודה, משום שבעזרת מנופים בדרום אנו יכולים לספק גם שירותי הובלה של מבנים וחלקי מבנים שלמים, שנחשבים כבדים במיוחד. כך הדבר בולט במיוחד בהובלה של מפעלים שלמים והציוד התעשייתי שלהם - דבר אשר דורש מקצועיות ברמה גבוהה במיוחד שניתן למצוא אצל הצוות של החברה שלנו.
 

מסוגלים לבצע כל שמימה עבורכם

 ציינו עבורכם כמה משימות מורכבות במיוחד שהחברה שלנו מסוגלת לבצע, וזאת בכדי להסביר לכם שמבחינתנו - רק השמיים הם הגבול. אנו מסוגלים כמובן לספק לכם גם שירותי הובלה והתקנה עם מנופים שנחשבים לפשוטים יותר, ואתם מוזמנים לברר על כך מידע נוסף ולהשאיר את הפרטים שלכם באתר, או ליצור אתנו קשר בטלפון 073-7841803.
 
 
 
 
 

יצירת קשר

 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: