עבודות מנוף בתל אביב

 
 
 

עבודות מנוף בתל אביב לכל מטרה

בכל פעם שבה אתם מעוניינים להזמין שירות של עבודות מנוף בתל אביב, אל תשכחו אף פעם שיש צורך לפנות כבר בהתחלה לחברה מקצועית במיוחד, עם ניסיון, עם ידע, עם רישיון ועם היתרים. חברת מנופי בן יהודה, עומדת בכל הסטנדרטים הללו - וכמובן יוצרת סטנדרטים גבוהים עוד יותר במהלך העבודה! יש לציין כמובן, כי עבודות המנוף שלנו, ניתנות למגוון רחב מאד של מטרות בתל אביב והסביבה. להלן כמה מהמשימות והעבודות שנוכל לבצע עבורכם, כשכולן מתבצעות ללא טעויות וללא עיכוב, תוך הקפדה על מקצועיות ועל שירות מצוין. 
 
 
 
עבודות מנוף בתל אביב
 
 
 

דוגמה לעבודות המיוחדות שנוכל לספק לכם

 
  • עבודה באתרי בניה - לא מעט קבלני בניין פונים לחברת מנופי בן יהודה, לטובת עבודות מנוף בתל אביב בתחום הבניין. העבודות כוללות לרוב הרמה של חומרי בניין לקומות גבוהות יותר בבניין אשר נמצא בתהליכי הקמה. אפשר גם להיעזר במנופים שלנו לטובת הקמה של עגורנים שונים. מעבר לכך, אם יש צורך בהרמת בני אדם באתרי הבניה - המנופים שלנו יכולים לבצע זאת בצורה מושלמת.
  • הרמה של מטענים ומכולות - יש מי שיוצר אתנו קשר משום שהוא צריך לבצע עבודות מנוף בתל אביב שקשורות להרמה ושינוע של מכולות ושל מטענים כבדים במיוחד. את המכולות אפשר לטעון ולפרוק בכל מקום בתל אביב והסביבה, וכמובן גם באזורים נוספים ברחבי הארץ. אנו מבצעים הטענה זהירה מאד ממשאיות משא, בכדי שהמטענים לא ייפגעו.
  • הובלת חפצים לדירות - האם אתם מעוניינים להוביל רהיטים כבדים במיוחד לדירתכם החדשה בתל אביב, אך אין סיכוי שהם יעברו כמו שצריך בחדר המדרגות? במקום להסתבך עם פירוק והרכבה שלהם, צרו קשר עם חברת מנופי בן יהודה. אנחנו נספק לכם עבודות מנוף בתל אביב שקשורות להובלת רהיטים לדירות, ונדאג כמובן לפריקה זהירה שלהם - והכל דרך חלונות הבניין.
 

עבודות מנוף בתל אביב - מקפידים תמיד על זהירות ובטיחות

מה שתמיד עומד לנגד עינינו, בכל משימה עם מנופים בתל אביב והסביבה, היא קודם כל הבטיחות - שלכם, שלנו, ושל הפריטים שאנחנו מובילים. אנחנו מקפידים על הכללים הללו, וזה המפתח שלנו להצלחה בתחום. כדי להזמין מאתנו עבודה ברמה גבוהה, צרו אתנו קשר בטלפון 073-7841803, או השאירו פרטים ליצירת קשר באתר.
 
 
 
 
 

יצירת קשר

 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: