הובלת מבנים ניידים

 
 

יש לכם משהו להעביר?

מנופי בן יהודה מתמחה בהובלת מבנים ניידים לאתר היעד באמצעות מנופים ייעודיים ומשאיות המותאמות לנשיאת משקל כבד.


לפרטים נוספים ולהזמנת הובלה חייגו 7841803 - 073 
והצוות המוביל שלנו כבר בדרך אליכם!


הובלת מבנים ניידים – עבודה למקצוענים בלבד

בעידן בו אנחנו חיים תפסה הבנייה הקלה מקום של כבוד, ובמקומות רבים הבינו את היתרונות הרבים של שימוש במבנים יבילים למטרות שונות, כגון כיתות לימוד, מחסנים, משרדים ועוד. על מנת להעביר את המבנים אל יעדם חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בתחום של הובלת מבנים ניידים. רק כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהמעבר יהיה חלק, ויבוצע על פי כל כללי הבטיחות.

כיצד מתבצעת הובלת מבנים ניידים?

על מנת להעביר צימרים, מחסנים, כיתות לימוד, קרוונים, משרדים ומבנים נוספים שאינם קבועים באדמה, יש לעשות שימוש במנוף המותאם להרמת משאות כבדים לגובה, ולהעמיסם על גבי משאית, המותאמת גם היא למשקלים שכאלה. במקרים בהם מדובר במשקלים כבדים מאוד, חשוב לקבל את ההיתרים הדרושים להעברת משקל חורג ולדאוג לליווי משטרתי של ההובלה לאורך כל הדרך, כדי שלא לסכן את הנהגים ואת הולכי הרגל הנמצאים בדרכים. עם ההגעה לאתר היעד יש לפרוק את המבנה מהמשאית, ואם הוא מורכב ממספר חלקים – להרכיבם במקום בצורה תקנית.

 הובלת מבנים ניידים

מקצועיות בשטח – כדי שלא תהיו במתח

על מנת שכל תהליך ההובלה יסתיים בשלום ובזמן, חשוב שהוא יבוצע רק על ידי אנשי מקצוע המתמחים בהובלת מבנים ניידים ואשר יש להם ניסיון רב בתחום. כך אתם תוכלו להיות בטוחים שכל הציוד המשמש בתהליך ההעברה מותאם בדיוק למשקל המבנה ושעם סיומו המבנה יחכה לכם באתר היעד כשהוא שלם ובטוח לשימוש.

מנופי בן יהודה לשירותכם

מנופי בן יהודה מתמחה בשינוע מבנים ניידים באמצעות משאיות ייעודיות, תוך התאמה מדויקת של המשאית ושל צורת ההובלה לגודלו ולמשקלו של המבנה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לספק לכם ייעוץ מקצועי בטרם ההעברה, ולבצע את ההובלה בצורה הטובה, היעילה והמהירה ביותר.

 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי הובלת מבנים ניידים חייגו 9333855 - 03
ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


 
בנוסף החברה מספקת שירותי הובלות מיוחדות לדוגמא:

  • הובלת מבנים ניידים
  • הובלת מבנים ניידים מחוברים
  • הובלת מבנים מחוברים
 
 
 
 
 

יצירת קשר

 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: